Трамп та колючий дріт в Техасі

1 березня 2024

Колючий дріт в Техасі

Колишній президент Дональд Трамп помахав мігрантам через паркан із колючого дроту на кордоні США та Мексики під час візиту до губернатора Техасу Грега Ебботта, де він розкритикував поведінку президента Байдена на кордоні. Колишній головнокомандувач, який постійно критикував свого наступника через кризу, у четвер перебував біля паркану в Ігл-Пасс, штат Техас. Губернатор Техасу Грег Ебботт показав колишньому президентові колючий дріт уздовж річки і поговорив з прикордонниками, які борються з різким збільшенням кількості людей, що перетинають річку.

На Ігл-Пасі, за кількасот ярдів уздовж річки Ріо-Гранде, на протилежному березі, близько дюжини мексиканців спостерігали за колишнім президентом. Вони стояли на височині над яскравою фрескою і перегнулися через перила, щоб подивитись. Потім Трамп прибув на місце – у Шелбі-парк, галявину площею 47 акрів вздовж річки. Його зустріли чотири автомобілі «Хамві» та військовий вертоліт перед десятками транспортних контейнерів, які використовуються для блокування перетину кордону мігрантами. Деякі транспортні контейнери були складені один на одного, поверх них було встановлено колючий дріт.

Трампа поінформували Ебботт та члени Національної гвардії Техасу. Гвардійці, ми чекаємо на нього, коли він під'їде до спуску для човнів, який правоохоронні органи використовують для доступу до річки. З того часу, як у січні парк перейшов під контроль Техасу, кількість мігрантів, що перетинають кордон, скоротилася з тисяч на день до шести або семи, сказав Ебботт, тому що він встановив сильніші бар'єри та колючий дріт. «Цю частину кордону закрито», – сказав він.

Новини Кордон Мігранти Контрабанда Стіна Трампа США Мексика