Міністерство оборони публікує перші зображення нового паркану на кордоні з Йорданією

20 січня 2016

Огорожа з колючим дротом на кордоні Ізраїлю з Йорданією

Міністерство оборони опублікувало свої перші знімки огорожі з колючим дротом, що споруджується вздовж кордону з Йорданією, між Ейлатом і Холот Самара, який знаходиться на північ від Тимни. Міністерство повідомило, що проект вартістю 300 мільйонів шекелів, що охоплює регіон Арава, буде завершено в найближчі місяці. Він буде створений за зразком бар'єрів, що існують на кордоні з Єгиптом і на Голанських висотах.

Інженерно-будівельний відділ Міністерства оборони в останні дні побудував перші кілька кілометрів східного забору. Вони опікувалися будівництвом парканів уздовж кордонів Синайського півострова і Голанських висот і тепер будуватимуть 30 кілометрів нового бар'єру. Урядом було створено окремий фонд для оплати будівництва нового паркану з колючим дротом.

Крім металевої огорожі і колючого дроту, будуть побудовані охоронні дороги, сторожові вежі і встановлено безліч електронних датчиків. «Робота також включатиме створення унікального посилення безпеки аеропорту Ілана Рамона, який будується в ці дні недалеко від Тимни», – сказали в міністерстві.

Новини Кордон Аеропорт Ізраїль