Колючий дріт біля Капітолію було встановлено не дарма

16 січня 2021

Колючий дріт і паркан біля Капітолію

Колючий дріт навколо Капітолію було встановлено не дарма – недалеко був затриманий озброєний чоловік з несанкціонованим пропуском на інавгурацію, зброєю і патронами. За даними поліції Капітолію, чоловік з Вірджинії був заарештований на контрольно-пропускному пункті в Вашингтоні недалеко від Капітолію з «несанкціонованим» пропуском на інавгурацію, пістолетом і більше 500 патронами. Підозрюваний, якого звуть Уеслі Аллен Білер, 31 рік, був зупинений на контрольно-пропускному пункті біля парку Лоуер-Сенат близько 18:30 в п'ятницю, говориться в звіті про арешт. За даними поліції Капітолію, всередині вантажівки, прикрашеного наклейками зі зброєю, були виявлені незареєстровану зброю і сотні патронів – і все це за кілька днів до інавгурації обраного президента Джо Байдена.

Арешт відбувся на тлі наслідків жорстоких заворушень в Капітолії 6 січня, коли прихильники президента Дональда Трампа, після його необґрунтованих заяв про фальсифікації на виборах, штурмували будівлю Капітолію, в результаті чого п'ять людей загинули і багато отримали поранення. На пікапі Ford F-150 підозрюваного були зображені наклейки, пов'язані зі зброєю, в тому числі одна з написом: «Штурмова гвинтівка» і інша з написом: «Якщо вони прийдуть за вашою зброєю, спочатку дайте їм свої кулі», – заявила поліція.

Білер нібито заявив, що у нього під підлокітником був пістолет Глок, і в результаті подальшого обшуку було виявлено майже 550 патронів і обойма з 17 патронами, повідомила влада. Згідно з судовими документами, він був притягнутий до кримінальної відповідальності за підозрою в носінні зброї без ліцензії. Не факт, що саме колючий дріт найбільш ефективно захищає територію Капітолію під час можливих заворушень, але подібні інциденти показують, що паркан та колючий дріт навколо Капітолію встановлено не дарма. Як повідомлялося раніше, навколо Капітолію був встановлений металевий паркан та колючий дріт для підвищення безпеки.

Новини США