Естонія починає будувати стіну з колючим дротом на кордоні з РФ

7 грудня 2020

Колючий дріт на кордоні Естонії з РФ

Колючий дріт та металевий паркан з'явилися на кордоні Естонії та Російської Федерації – роботи ведуться в рамках комплексного проекту облаштування кордону. На першій ділянці естонсько-російського кордону в Південно-Східній Естонії встановили огородження з колючим дротом.

Заступник гендиректора Департаменту поліції і прикордонної охорони повідомив, що роботи ведуться на ділянці протяжністю вісім кілометрів, де будується вся необхідна інфраструктура: дороги для патрулювання, системи зв'язку та електропостачання. «Вже готова половина під'їзних доріг та кілометр огорожі. Там є елементи, які потрібно буде додати, але огорожа, як така, вже стоїть», – сказав він. Також він зазначив, що завдяки ретельній підготовці в ході будівництва паркану з колючим дротом не виникало істотних проблем. «Зрозуміло, у будівельників були такі невеличкі сюрпризи або несподіванки, але нічого непереборного. Будівельна фірма виконала хорошу роботу та рухається швидким темпом», – додав представник департаменту.

Відвідавши ділянку робіт по встановленню паркану та колючого дроту, міністр внутрішніх справ Алар Ланеман підтвердив, що будівництво йде за графіком. «Ця ділянка кордону має двояке значення. По-перше, практичне, а по-друге, кордон має дуже велике символічне та політичне значення», – сказав Ланеман. «З практичної точки зору мова йде про зовнішньому кордоні Європейського союзу та НАТО, і ми всі розуміємо, що облаштована, оснащена необхідними технічними засобами та взята під охорону кордон дуже важлива, щоб в Естонії та Європейському союзі було безпечно жити», – додав міністр.

Новини Кордон Росія