Аеропорт Атланти почав встановлювати по периметру сучасний колючий дріт

31 липня 2018

Встановлення колючого дроту в аеропорту Атланти

У зв'язку з постійними порушеннями режиму безпеки Міжнародний аеропорт Атланти Хартсфілд-Джексон почав установку спіральних загороджень з сучасного колючого дроту на зборах по периметру аеродрому. Спіральний колючий дріт (спіральне загородження, спіральний бар'єр безпеки) додається поверх існуючих трьох рядів колючого дроту на 20 милях периметрального огородження, яке оточує аеропорт.

Саме в зв'язку з недавніми інцидентами виникли проблеми з безпекою в самому завантаженому аеропорту світу. У червні чоловік подолав паркан і вибрався на активну стернову доріжку в аеропорту Атланти. Потім, приблизно через два тижні, близько 2 години ночі, на під'їзній дорозі навколо аеродрому всередині огорожі був виявлений ще один порушник.

«Аеропорт встановлює спіральні загородження з колючого дроту зі швидкістю близько 140 метрів в день», – сказав тимчасовий генеральний директор Хартсфілд-Джексон Балрам Бхеодарі. За словами представника аеропорту Хартсфілд-Джексона, роботи по монтажу колючого дроту коштуватимуть в цілому близько 5 мільйонів доларів.

Все ще розглядаються додаткові заходи, такі як покриття паркану з сітки додатковим полотном, щоб утруднити його подолання. Бхеодарі сказав, що постійне рішення може також включати спіральні загородження з армованої колючої стрічки на v-образних кронштейнах, «які буде набагато, набагато важче» подолати. Він сказав, що це буде паркан у військовому стилі, який також використовується деякими аеропортами в інших країнах.

Новини Аеропорт США