Чотири причини, чому потрібна стіна на кордоні з Мексикою

Стіна на кордоні США з Мексикою необхідна місцевим жителям

Прикордонні жителі Нью-Мексико говорять, що прийшов час будувати стіну президента Трампа, і що демократи, які виступають проти прикордонної стіни, не бачать зростаючої кризи в їх штаті. «Ці політики грають в ігри з нашою безпекою», – сказав один з фермерів штату, заявивши про необхідність стіни і колючого дроту на кордоні з Мексикою. Жителі округу Ідальго, штат Нью-Мексико, перерахували чотири основні причини, за якими їм потрібна прикордонна стіна з колючим дротом.

Прикордонний патруль занадто далеко

Автомобіль прикордонного патруля США на кордоні з Мексикою

У деяких випадках найближчий співробітник прикордонної служби або правоохоронний орган знаходиться занадто далеко від кордону, щоб швидко надати допомогу, якщо нелегальні іммігранти в'їжджають в США і на власність жителів штату. Наприклад, один з пунктів прикордонного патруля розташований майже в ста милях від кордону, і потрібно не менше півтори години, щоб дістатися до місця події, навіть якщо спрацювали датчики на кордоні або отриманий сигнал про подію від місцевих жителів.

Криза на кордоні послабила прикордонний патруль

Мігранти з Центральної Америки біля паркану з колючим дротом на кордоні США з Мексикою

Тисячі мігрантів в Антилопі Уеллс, Нью-Мексико, з жовтня змушують співробітників прикордонного патруля направлятися в інші сектори, залишаючи більш віддалені місця незахищеними. Величезні групи мігрантів, від 100 до 300 осіб кожна, висадилися на мексиканській стороні і перелізли через колючий дріт і автомобільні бар'єри, що стало серйозною проблемою для округу в кінці листопада, багато хто із затриманих були хворі і вимагали медичної допомоги понад те, що могли надати агенти . Агенти прикордонного патруля задокументували, що два, три або чотири агента були викликані, щоб затримати групу з сотень порушників до найближчої станції прикордонного патруля в 95 милях на північ.

Шериф округу Ідальго Уоррен Уолтер сказав, що його недоукомплектована команда була особливо слабка вночі, коли жителі могли потребувати допомоги, але патруль був зайнятий годинами, реагуючи на великі групи порушників кордону. «Іноді немає прикордонного патруля, що працює в певній галузі, тому що всі вони переведені туди, де велика група мігрантів може переходити кордон, тому це залишає весь округ відкритим... іноді здається, що прикордонний патруль має багато співробітників, але їх все одно не вистачає в нинішній ситуації».

Існуючий паркан з колючого дроту не працює

Металевий паркан із плетеної сітки, колючий дріт і спіральне загородження з армованої колючої стрічки

Більшу частину кордону на південному заході Нью-Мексико захищає тільки колючий дріт. Один власник ранчо, який побажав залишитися невідомим, володіє 60 милями землі, що прилягає до кордону. Він щотижня облітає на своєму маленькому літаку уздовж кордону, щоб побачити, які місця забору потрібно залатати, тому що контрабандисти перерізали колючий дріт для проїзду автомобілів.

Власник ранчо сказав, що сталевий бар'єр висотою 18 футів, ймовірно, зменшить нелегальне рух мігрантів. Стіна з колючим дротом також може допомогти направити нелегальних іммігрантів в райони, які, швидше за все, будуть повністю укомплектовані прикордонниками. «Нам просто потрібен прикордонний паркан з колючим дротом, щоб їм не доводилося ходити навколо, робити те, що їм не потрібно, намагаючись відстежити людей в 60-70 милях по країні. Давайте зупинимо їх на кордоні.

Сучасні технології можуть зробити багато, але не все

Пакет датчиків на щоглі мобільної системи відеоспостереження прикордонного патруля – радар, денна та інфрачервона камери і лазерний далекомір

Хоча такі сучасні технології, як дрони, датчики і камери, можуть попереджати прикордонний патруль про присутність нелегальних іммігрантів і контрабандистів, вони як і раніше будуть людські ресурси, і правоохоронці можуть не встигнути вчасно. В даний час військовослужбовці, дислоковані на кордоні, спостерігають за ситуацією на моніторах і інформують агентів при спрацьовуванні. Військові допомагають прикордонникам, бо у патруля немає робочої сили для спостереження за камерами і розгортання агентів для реагування.

Спостереження за ситуацією на кордоні США з Мексикою за допомогою камер нічного бачення

Ще одна проблема полягає в тому, що сучасне обладнання повинно бути встановлено на чимось міцному, а існуюче огорожу з колючого дроту недостатньо міцне і не досить висока, щоб в деяких випадках монтувати камери. Це завдає шкоди здатності прикордонного патруля адекватно контролювати віддалені милі кордону.

Колишній шериф округу Ідальго каже, що картелі працюють з найкращим обладнанням, ніж патруль. Він розповів, що вони виявляли супутникові телефони і мобільні телефони, потужну оптику і штурмові гвинтівки на пагорбах на кожному зі своїх об'єктів – ознака того, що контрабандисти серйозно ставляться до протидії правоохоронним органам. Він також виявив інші характерні ознаки контрабандистів. «В горах є стежки для контрабанди, та ми знайшли ці маленькі коричневі пляшки з чорними кришками, і там був мет (метамфетамін)», – сказав він. «Я передав кілька з них прикордонному патрулю... цe жорсткі люди, вони займаються контрабандою».

Статті Кордон Мігранти Контрабанда Стіна Трампа США Мексика