Плани на високий прикордонний паркан в Арізоні знаходять форму

11 травня 2019

Забор на границе с Мексикой

Митниця і прикордонна служба планують замінити 63 милі прикордонного огородження у південній Арізоні. Проект замінить короткі автомобільні бар'єри Organ Pipe Cactus National Monumen 18-30-футовими стовпами, як і біля Ногалеса.

Плани адміністрації Трампа по створенню прикордонного бар'єру на півдні Арізони складаються. Минулого тижня Митниця і охорона кордонів заявили, що планують замінити 63 милі «старих або застарілих» прикордонних огороджень в південній Арізоні на сталеві опори з бетонним заповненням висотою від 18 до 30 футів.

План заміни паркану в Арізоні на кордоні з Мексикою

У п'ятницю представники Міністерства оборони заявили, що 1,5 мільярда доларів будуть використані в чотирьох проектах по огорожі кордону на майже 80 милях кордону США і Мексики, деякі з яких будуть проходити поблизу Тусон.

Якщо плани CBP будуть реалізовані, то майже в 44 милях від кордону вздовж Organ Pipe Cactus National Monumen і прилеглого національного заповідника Кабеса-Прієта, розташованого приблизно в 150 милях на захід від Тусон, буде встановлена захисна огорожа, відома як кнехти.

Згідно з повідомленням від 6 травня від CBP, такий паркан також перетне річку Сан-Педро на кордоні, невелику ділянку в Національному меморіалі Коронадо і 19 миль в південно-східному окрузі Кочізе.

Типовий паркан на кордоні з Мексикою в Арізоні в даний час

Зараз велика частина кордону в заповіднику Кабеса-Прієта, пам'ятник «Organ Pipe Cactus» і район на схід від Дугласа мають невисокі огорожі з окремих стовпів. Ці бар'єри можуть зупинити вантажівки та легкові автомобілі, але людина або тварина можуть пройти крізь них.

Новини Кордон Мігранти Стіна Трампа США Мексика