Завершилася військова місія по монтажу колючого дроту на кордоні

4 квітня 2019

Установка колючого дроту на кордоні з Мексикою військовими США

Міністерство оборони США оголосило, що військові закінчили монтаж колючого дроту на мексиканському кордоні – останні інженерні роботи завершилися в неділю, 30 березня.

Ідея будівництва більш досконалої стіни на кордоні з Мексикою була однією з передвиборних обіцянок Дональда Трампа, але інтенсивні роботи по установці колючого дроту були розпочаті восени 2018 року, коли виникла загроза масштабного проникнення мігрантів з центральної Америки на територію США через мексиканський кордон.

Восени 2018 року почалися масштабні роботи по установці колючого дроту на багатьох ділянках кордону з Мексикою, військові посилювали існуючі паркани спіральними загородженнями з колючого дроту. Пункти пропуску через кордон також були посилені постійними і тимчасовими загородженнями з колючого дроту.

Пентагон повідомив, що з жовтня було прокладено близько 300 кілометрів колючого дроту вздовж кордону, в тому числі близько 80 км в Каліфорнії, колючий дріт тут встановлювалася в основному навколо Сан-Дієго і Калексіко. Міністерство оборони заявляє, що 1850 солдатів були використані для монтажу колючого дроту, вартість робіт не була оприлюднена. Деякі війська залишаються уздовж кордону для роботи з прикордонним патрулем, в основному забезпечуючи мобільне спостереження.

Новини Кордон Мігранти Стіна Трампа США Мексика