Завершено будівництво 93 кілометрів огорожі з колючим дротом на латвійсько-російському кордоні

11 березня 2019

Паркан і колючий дріт на кордоні Латвії і Росії

Підрядники завершили будівництво 93-кілометрового огородження з колючим дротом вздовж латвійсько-російського кордону, але поки неясно, чи буде продовжено будівництво паркану і на інших ділянках кордону. У 2015 рокці було укладено генеральну угоду про будівництво прикордонної інфраструктури вздовж латвійсько-російського кордону. Проект передбачає будівництво загороджень з колючим дротом на всіх 283,6 кілометрах латвійсько-російського кордону, повідомила представник Державної прикордонної служби Крістін Петерсоне.

Проект передбачає будівництво дерев'яних пішохідних мостів, патрульних доріжок, водопропускних труб, контрольно-слідової смуги та вищезгаданого паркану, висота якого становить 2,7 метра, поверх якого встановлено колючий дріт. Огородження будується на певних ділянках кордону на основі оцінки ймовірності проникнення. Загальна вартість проекту становить 21,168 млн. євро.

Будівництво паркану та монтаж загороджень з колючого дроту на кордоні Латвії з Росією

До 31 грудня 2018 року було пройдено 207 кілометрів прикордонної зони і 93 кілометри огородження. Проект прикордонної зони планується завершити в 2020 році. Аналіз випадків порушення кордонів дозволяє припустити, що уздовж 100 кілометрів кордону має бути встановлено додаткове огородження, що обійдеться в 5,6 мільйона євро. Уряд ще не виділив фінансування для цієї цілі.

Новини Кордон Мігранти Латвія Росія