Прикордонники встановлюють колючий дріт в Ель-Пасо

22 лютого 2019

Установка спіральних загороджень з колючого дроту в Ель-Пасо

Служба митного і прикордонного контролю США оголосила про те, що ними встановлюється колючий дріт на пунктах пропуску в Ель-Пасо, Техас, США, розташованого навпроти населеного пункту Хуарес, Мексика, де зібралися великі групи мігрантів з Південної і Центральної Америки, які сподіваються отримати притулок у Сполучених Штатах.

Агентство опублікувало фотографії спіральних загороджень з сучасного колючого дроту, встановлених на рухомих бар'єри в Ель-Пасо. Солдати і агенти Служби митного і прикордонного контролю, розгорнуті на кордоні, встановили колючий дріт на кількох пунктах в'їзду в США.

Місцеві чиновники протестували проти загороджень з колючого дроту, в тому числі член палати представників Вероніка Ескобар. Демократ в Ель-Пасо каже, що прикордонні мости «не повинні ставати воєнізованими зонами на основі хибної політики, заснованої на страху».

Служба митного і прикордонного контролю США заявляє, що реагує на збільшення числа мігрантів в Хуаресі, в тому числі деяких учасників каравану, який спочатку прямував до кордону в Пьедрас-Неграс, Мексика, розташованого навпроти Ігл Пасс, Техас, приблизно в 650 кілометрах від Ель Пасо.

Роботи по встановленню колючого дроту на кордоні з Мексикою активізувалися восени 2018 року, коли з'явилася загроза вторгнення багатотисячних караванів нелегальних мігрантів через пункти пропуску на мексиканському кордоні.

Новини Кордон Мігранти Стіна Трампа США Мексика