Кому понадобился забор с колючей проволокой в парке Вестмаунт?

14 червня 2019

Паркан та колючий дріт в одному з парків Лондона

Новий паркан з колючим дротом викликає розкол в лондонському районі Вестмаунт. Місцеві жителі кажуть, що протягом більше 40 років парк був доступний з двох сусідніх вулиць, але недавно побудований приватний паркан з колючим дротом на північній частині залишив парк тільки з одним входом. Огорожа з сітки рабиця і колючий дріт перекривають прохід, залишаючи парк з дитячим майданчиком недоступним для жителів району з північного боку.

Сусіди кажуть, що бачили, як за останні кілька днів з'явився паркан з колючим дротом. Чиновники лондонській мерії підтвердили, що вони не будували паркан, але прибрали північний бетонний в'їзд, що проходить через парк і веде до приватної власності. «Протягом багатьох років у нас були давні відносини з власниками на півночі», – сказав Ендрю МакФерсон, менеджер мерії з планування парків. «Земля передана новому власнику, який з якоїсь причини вирішив захистити власність, що вони мають право робити».

Парк і дитячий майданчик за колючим дротом в одному з районів Лондона

Дивно бачити, що колючий дріт оточує місця відпочинку в Великобританії, до теперішнього часу повідомлення про огорожі колючим дротом дитячих майданчиків, садочків, пляжів і навіть газонів надходили переважно з Росії.

Новини