Колючий дріт захищає першу в Онтаріо легальну плантацію канабісу на відкритому повітрі

23 травня 2019

Паркан та колючий дріт на плантації канабісу в Онтаріо

Ферма площею 40 гектарів в південно-західному Онтаріо, недалеко від Брантфорду, незабаром стане будинком для першого в провінції комерційного врожаю канабісу, коли в наступному місяці почнеться посадка. Плантація на схід від Брантфорду, що схвалена Міністерством охорони здоров'я Канади минулого тижня, створить близько 200 робочих місць у виробника медичного канабісу в Південно-Західному Онтаріо і перетворить його в одну з найбільших за потужністю в країні. Особливістю цієї плантації є те, що канабіс буде вирощуватися не в приміщенні або теплиці, а на відкритому повітрі.

Будівництво паркану з колючим дротом по периметру плантації канабісу в Канаді

Для безпеки ферми вживаються всі необхідні заходи. По периметру поставлений паркан з плетеної сітки рабиці протяжністю понад 2,5 км, на який в кілька рядів встановлено колючий дріт, який, при необхідності, в майбутньому можна посилити спіральним загородженням з армованої колючої стрічки типу Егоза. Забір оснащений датчиками руху, по сітці протягнуть віброчутливий кабель, підключений до вібраційної системі захисту периметра. Доповнюють комплекс безпеки більше сотні відеокамер, що дозволяють спостерігати за всім периметром об'єкта.

Огорожу з колючим дротом і датчиками руху на плантації канабісу в Онтаріо

Але не буде вжито жодних зусиль, щоб заховати рослини, які можуть досягати висоти до шести метрів, від проїжджаючих автомобілістів і сусідів. У центрі для відвідувачів планується навчити очікуваних глядачів, деякі з яких вже з'являлися в готелі для ознайомлення. «Ми знаємо, що людям буде цікаво», – сказала власниця плантації, – «Тому ми краще поділимося знаннями і пояснимо, що ми робимо».

Новини Канада