Колючий дріт, вкрадений з кордону, тепер захищає будинки мексиканців

18 березня 2019

Колючий дріт на кордоні з Мексикою вкрадено

Новий колючий дріт, встановлений на прикордонній стіні між Тіхуаною, штат Нижня Каліфорнія, і Сан-Дієго, штат Каліфорнія, протримався там недовго: тепер він служить для підвищення безпеки в декількох будинках в Мексиці.

Колючий дріт було встановлено, щоб посилити кордон з Мексикою у відповідь на прибуття тисяч мігрантів у караванах з Центральної Америки. Але місцями колючого дроту більше немає, що наводить на думку, що крадії на мексиканській стороні зняли його та продали в довколишніх районах, надаючи жителям додатковий захист від правопорушень, імовірно – від інших злодіїв.

«Ми знаємо про крадіжку колючого дроту, тому що влада США звернулися до нас по допомогу», – сказав начальник поліції Тіхуани Марко Антоніо Сотомайор Амескуа. Але, за його словами, його відомство не сильно допомогло, тому що на момент прибуття поліції злодіїв вже давно не було.

Мексиканські будинки біля кордону тепер надійно захищені колючим дротом того ж типу і розміру, як і колючий дріт, що встановлено на кордоні США і Мексики, крім того, цей тип колючого дроту не продається в мексиканських магазинах.

Новини Кордон Мігранти Стіна Трампа США Мексика