Колючий дріт тепер може захистити власність у Фресно

5 грудня 2019

Колючий дріт у Фресно

Сьогодні, 5 грудня 2019 року, рада Фресно одноголосно схвалила зміни до міського кодексу, що стосуються використання сучасного колючого дроту – армованої колючої стрічки та різних видів колюче-ріжучих загороджень з неї в межах міста. Раніше для цих цілей дозволялося застосовувати тільки старий малоефективний колючий дріт зразка XIX століття.

Ситуація навколо колючого дроту під Фресно загострилася влітку цього року, коли десятки підприємств і комерційних структур отримали повідомлення від влади міста про незаконність використання колючого дроту і вимоги про його зняття. При цьому багатьма комерційними структурами колючий дріт використовувалася десятиліттями, і законність його установки і використання які раніше не оскаржувалася. Після цього бізнес Фресно почав активну діяльність, спрямовану на захист прав по охороні своєї власності, що змусило владу міста більш детально вивчити цю проблему, призупинивши каральні заходи відносно тих, хто вже використовував сучасний колючий дріт в межах міста.

І ось зараз було прийнято довгоочікуване рішення про те, що сучасний колючий дріт може застосовуватися в межах міста, але не повсюдно. Дозвіл на використання сучасного колючого дроту стосується промислових зон і комерційних структур, а в житлових районах колючий дріт, як і раніше, заборонено. Цей викликало деякі проблеми, оскільки не все місто будувався за генеральним планом з чітким зонуванням території на промислові, комерційні і житлові райони – в старих районах все це розташовано в хаотичному порядку. Як компроміс було вирішено в таких районах дозволити використання колючого дроту на відстані не менше 300 метрів від житлових кварталів, парків та інших громадських місць.

Новини США