Колючий дріт та мігранти – проблеми на цей раз в самій Мексиці

12 червня 2019

Колючий дріт і паркан з сітки рабиці оточують територію притулку для мігрантів Апісако, Тлакскала, Мексика. Місцеве населення говорять, що паркан і колючий дріт були встановлені з міркувань безпеки, а не через дискримінацію мігрантів. Жителі району Ferrocarrilera стверджують, що паркан з колючим дротом був необхідний для забезпечення безпеки в цьому районі. Так проблема мігрантів з Центральної і Південної Америки торкнулася не тільки Сполучених Штатів, а й самої Мексики, і вирішується вона таким же способом – встановленням паркану з колючим дротом.

За їхніми словами, цей район був охоплений наркотиками, хворобами і злочинністю з моменту відкриття притулку Святого Сімейства в 2010 році. Деякі жителі стверджують, що мігранти вривалися в їх будинку і що вони більше не відчувають себе в безпеці. «Ми не можемо виходити на вулицю після семи або восьми вечора», – сказала Моніка Рамос газеті Milenio. «Ми повинні залишатися в наших будинках через відсутність безпеки». Протягом останнього року великий приплив мігрантів перевищив можливості притулку, і в ньому ночувало до 300 осіб. Жителі району кажуть, що деякі мігранти в кінцевому підсумку сплять на вулиці перед їхніми будинками.

Комітет прийшов до угоди з муніципальним урядом про будівництво паркану з колючим дротом, ворота якого будуть закриватися з 22:00 до 7:00 щодня, не даючи мігрантам покинути притулок. Але тепер деякі люди по сусідству просять муніципалітет закрити притулок на невизначений термін. Однак багато інших вважають паркан ознакою дискримінації щодо мігрантів. Директор притулку Еліас Давіла сказав Milenio, що розуміє проблеми сусідів, але просить їх проявити терпимість і прибрати паркан.

Новини Мігранти Мексика