Колючий дріт не врятував – в Індонезії зіткнення протестуючих з поліцією тривають

22 травня 2019

Поліція та колючий дріт проти демонстрантів в Індонезії

Індонезійська поліція використовувала водомет і гумові кулі проти демонстрантів, які підпалювали і намагалися пробити барикади з колючого дроту в середу, заворушення тривають другу ніч поспіль. Заворушення в Джакарті почалися після оголошення у вівторок Генеральної виборчою комісією перемоги президента Джоко Відодо над суперником, колишньому генералом Прабово Субіанто, у виборах 17 квітня.

Відодо набрав більше 85 мільйонів голосів з 154 мільйонів голосів, але відставний генерал Прабово заявив про «масові шахрайства і порушення» і відмовився визнати свою поразку. Агентство з нагляду за виборами відхилило вимоги систематичного шахрайства, пославшись на відсутність доказів. Незалежні спостерігачі заявили, що опитування було безкоштовним і справедливим.

Протестующие против полиции и баррикад из колючей проволоки в Джакарте

Протестуючі зібралися біля будівлі наглядового органу в центральній частині Джакарти. Багато хто пішов мирно, але з настанням ночі інші кидали петарди та інші предмети в офіцерів і підпалювали їх, намагаючись прорватися через колючий дріт, що відокремлює їх від поліції. У відповідь поліція застосувала сльозогінний газ, гумові кулі і водомети.

Новини Індонезія