Колекціонери колючого дроту проводять щорічну виставку в Буллхед Сіті

17 лютого 2019

Антикварний колючий дріт

У п'ятницю і суботу в Торговій палаті Буллхед Сіті відбулася Міжнародна виставка антикварного колючого дроту та інших колекційних предметів. Виставка складалася з 25 стендів, на яких демонструвалися все, починаючи від старих інструментів для паркану, ювелірних виробів і, природно, колючий дріт. Ця виставка старовинного колючого дроту проводиться вже п'ятий рік. Марк Нельсон, президент Каліфорнійської асоціації колекціонерів колючого дроту, був організатором шоу. Роджер Бенсон, перший президент асоціації, теж був там.

«Буллхед-Сіті – чудове місто для проведення шоу через погоду, і воно є основним для багатьох наших колекціонерів», – сказав Нельсон. «Минулого разу у нас побувало більше 200 чоловік. Більшість людей не підозрюють, що є таке хобі, яке дійсно їх зацікавить». На виставці колючого дроту були присутні люди з Колорадо, Нью-Мексико, Арізони і навіть Південної Дакоти. Багато з них давно дружать і ходять на кілька шоу в рік, щоб поділитися своєю пристрастю до цього хобі.

Колючий дріт – це продукт, який допоміг розвитку Заходу. Він розділив землю, охороняв поїзда і утримував тварин. Він був вперше запатентований в середині XIX століття, і незабаром винахідники почали додавати варіації в конструкцію колючого дроту. На сьогоднішній день існує близько 450 патентів і 1500 видів колючого дроту, які розрізняються особливостями конструкції дроту і шипів. Таким чином, де одні бачать іржавий шматок колючого дроту на землі як джерело небезпеки, інші бачать історію і цінність.

Старовинний колючий дріт на стендах виставки в Буллхед Сіті

«Я збираю мідний колючий дріт близько 25 років», – сказав Білл Вовк, у якого на виставці був стенд, який демонструє його колекцію колючого дроту. «Будучи з Джерома, Арізона, я завжди цікавився міддю. Одного разу я знайшов мідний колючий дріт на рибалці і почав розширювати свої пошуки. Тепер у мене є близько 50 різних експонатів колючого дроту».

Брюс Ламарш з Пасадени, штат Каліфорнія, пов'язав свою пристрасть до колючого дроту і фотографії в одному хобі. «Я не збираю колючий дріт, але мені подобається його фотографувати», – сказав він. Він фіксує історію, додаючи візуальний аспект. Він часто зупиняється під час своїх подорожей, щоб зробити різні фотографії колючого дроту.

Неважко знайти шматочки колючого дроту. Все, що потрібно – це зійти з головної траси. Нельсон сказав, що старовинний колючий дріт часто можна знайти в полі, щоб захистити худобу від травм або знайти його у гнилої огорожі. «Люди часто не заперечують, якщо ви відріжете кілька шматочків, але, природно, не потрібно руйнувати робочий паркан», – сказав Нельсон. Зайнятися цим хобі так просто, але якщо ви не хочете забруднити руки, багато учасників продають або обмінюють свої зразки колючого дроту.

Новини Історія США