Армія США – це очі та вуха прикордонного патруля уздовж кордону з Мексикою

8 червня 2019

Сучасні радари і камери спостереження на мексиканському кордоні

Військові США продовжують об'єднувати свої сили з митною, прикордонною службою і прикордонним патрулем для захисту південно-західного кордону з Мексикою, де не так давно була встановлена нова стіна з колючим дротом. Угруповання сил міністерства оборони, яке було відправлено на кордон у жовтні 2018 року, складається з солдатів і морських піхотинців, які стежать за незаконною діяльністю.

Бригадний генерал Уолтер Дуззні сказав, що вони допомогли в більш ніж 13 000 затриманнях і вилучення більше 3000 фунтів марихуани. «Наші солдати дуже пишаються цим. Вони пишаються тим внеском, який вони змогли зробити тут», – сказав він у четвер на прес-конференції, яка демонструє обладнання, яке використовується для моніторингу кордону. Мобільні камери відеоспостереження, що належать військовим, розташовані по всій південно-західному кордоні – військовослужбовці США обслуговують близько 150 автомобілів, оснащених потужним камерами і радарами.

Але мобільні підрозділи – не єдиний засіб припинення незаконної діяльності. За час свого перебування на кордоні, військовослужбовці встановили 670 миль загороджень з колючого дроту, щоб захистити 180 миль кордону з Мексикою. Армія також надавала прикордонним агентам повітряну підтримку і допомогу в кризових ситуаціях.

Новини Кордон Мігранти Стіна Трампа США Мексика