Американські військові протягом місяця будуть фарбувати стіну з колючим дротом

6 червня 2019

Паркан на кордоні з Мексикою, військові і колючий дріт

Для поліпшення зовнішнього вигляду «стіни Трампа» на кордоні з Мексикою, військовослужбовці США почнуть фарбування конструкцій огорожі з колючим дротом. У п'ятницю вони почнуть фарбування металоконструкцій протягом однієї милі в Калексіко, Каліфорнія, що приблизно в 200 км на схід від Сан-Дієго. Прикордонна стіна на цій ділянці має висоту близько 9 метрів, і її металеві конструкції, встановлені восени минулого року, місцями вкрилися слідами іржі. Сенатор Дік Дурбін назвав таке використання військових «ганебним зловживанням» грошима платників податків.

Уряд заявив, що основною метою забарвлення є «покращення естетичного вигляду стіни», але зазначило, що новий колір може полегшити виявлення мігрантів, що намагаються злитися з парканом. Уряд також заявляє, що через пофарбування паркану іммігрантам буде складніше долати паркан з колючим дротом, ймовірно тому, що нове покриття зробить його більш слизьким.

На кордоні знаходяться близько 2100 військовослужбовців морської піхоти і військовослужбовців, а також ще 1900 членів Національної гвардії, надісланих туди губернаторами з усієї країни. Військові виконували такі завдання, як монтаж колючого дроту і надання підтримки агентам митної та прикордонної охорони, а також спостереження за допомогою камер спостереження за ознаками активності на кордоні. Вони не можуть затримувати мігрантів або мати з ними прямий контакт.

Новини Кордон Мігранти Стіна Трампа США Мексика